Ubytování pro školy a školky v přírodě

Díky krásnému prostředí, okolní přírodě, zahradě, službám a naší poloze v bezprostřední blízkosti lesa, sjezdovek, běžeckých i cyklistických tras je náš hotel ideálním místem pro ubytování školy a školky v přírodě a lyžařské výcviky dětí všech věkových kategorií. Hotel je přehledný a kompaktní, celá skupina tak bude ubytována pohromadě.

Rodinný Hotel ProFamily TOP Benecko nabízí komfortní ubytování v nově zrekonstruovaných dvoulůžkových, tří- a čtyřlůžkových pokojích.

V hotelu TOP jsou také rodinné pokoje, které se skládají ze dvou samostatných pokojů, společné předsíně, koupelny a WC. Celková kapacita rodinného pokoje je 7 lůžek s možností přistýlek.

Všechny pokoje v hotelu TOP mají vlastní koupelnu se sprchou a toaletu. Podlahovou krytinou v pokojích jsou nové koberce. Výhledy na okolní kopce se můžete potěšit z malého balkónu či okna na pokoji.

Pokoje disponují internetovým připojením WiFi zdarma a TV. Na Vaše přání Vám můžeme na pokoj zapůjčit dětskou cestovní postýlku, videochůvičky nebo fén atd.

V pokojích jsou manželské postele 200 x 180 cm a single postele velikosti 195 x 90 cm vybavené novými matracemi. Součástí vybavení pokoje jsou ručníky, povlečení a základní hygienické vybavení koupelny.

V ProFamily rodinném hotelu TOP dbáme na bezpečnost. Elektrické zásuvky jsou vybavené vnitřní dětskou záslepkou a každý pokoj má požární hlásič napojený na centrální dispečink. Hotel je rovněž vybaven kamerovým systémem společných prostor a je střežen pultem centrální ochrany s výjezdovou jednotkou.

Po návratu z lyžování je Vám k dispozici vnitřní vytápěná lyžárna.

V létě je možné uschovat svá kola a koloběžky
v uzamykatelné garáži.

Pro parkování je Vám k dispozici vlastní parkoviště naproti hotelu, kde je možné zaparkovat osobní auto, obytný vůz nebo autobus.

Hotel TOP se nachází v blízkosti sjezdovky Macher lyžařského areálu Benecko. Při dobrých sněhových podmínkách je možný přejezd na lyžích mezi jednotlivými sjezdovkami na Benecku. Z Machera na Kejnos, na Lišku, HSK, Barka, Snow park a Kids parky.

Ubytování v rodinném ProFamily Hotelu TOP Benecko zahrnuje snídani formou švédského stolu. Těšit se můžete na pečivo z místní pekárny, marmelády, domácí pomazánky, šunku, sýry, vajíčka, párky, čerstvé ovoce a zeleninu, cereálie, müsli, jogurt, med a jiné.

Stravování nabízíme i formou polopenze nebo plné penze. Restaurace nabízí sezónní jídla á la carte, ze surovin dodávaných nejen od místních dodavatelů. Nabídce vévodí česká kuchyně.

V prvním patře rodinného hotelu TOP Benecko je pro děti připravena malá herna s hračkami. Na louce u hotelu máme nové prolézačky a nad hotelem je travnaté hřiště.